HVĚZDA PARDUBICE


Atletický klub Hvězda Pardubice poskytuje zázemí pro tělesný i duševní rozvoj všech svých členů, ale i pro výchovu nových talentů. Zároveň je pořadatelem mnoha akcí na národní i místní úrovni.

Mimo soutěží Českého ateltického svazu, kterých je celá řada, je spolu se svými partnery již řadu let pořadatelem Pardubického atletického mítinku, silničního běhu Desítka Hvězdy Pardubice, netradiční silové soutěže Velké ceny v hodu břemenem a Mikulášského běhu, který se koná v blízkém dukelském lesoparku

V roce 2021 mimo jiné opět uspořádal velmi úspěšný Dětský den s atletikou (5. ročník) a mnoho dalších závodů a soutěží.

V našem klubu jsou sportovci od 6-ti let až po dospělé atlety a veterány. V dětském věku se věnují atletice převážně formou her, ale postupem času se z mladých atletů můžou stát i vrholoví sportovci. Nejen město Pardubice ale i Českou republiku za nás již reprezentovali sprinterka Lada Vondrová, oštěpař Jaroslav Jílek, chodec Lukáš Gdula, běžci Kristiina Mäki a Jan Janů, koulaři Jana Kárníková a Antonín Žalský a řada dalších. V řadách našich členů najdete olimpioniky, účastníky Mistrovství světa, Mistrovství Evropy, ale i dalších světových a evropských prestižích mítinků. Nyní je naší největší hvězdou nadějný mladý kladivář Jan Doležálek, který v roce 2021 získal titul mistra světa v kategorii juniorů.

Nic výše uvedeného by nebylo možné bez podpory našich partnerů a tímto jim děkujeme za jejich podporu a důvěru v naši činnost. Pevně věříme, že v naší nabídce spolupráce najdete i vy tu správnou možnost a společně tak vytvoříme ještě kvalitnější podmínky pro naše sportovce a pozvedneme naše projekty na ještě vyšší úroveň. Každý z uvedených projektů nabízí řadu možností participace.

Rádi se s Vámi sejdeme a předložíme Vám oficiální nabídku, abychom společně vybrali pro Vás to pravé. Kromě realizace vlastních projektů klubu Vám nabízíme, že pro Vaše zaměstnance, zákazníky či obchovní partnery připravíme atltickou akci na míru, přímo na našem stadionu.

Pro bližší informace kontaktujete prosím Ing. Janu Kárníkovou - 607 565 905 nebo na karnikova@atletika-pardubice.cz

Těšíme se na spolupráci!

 

          

 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI