HVĚZDA PARDUBICE


                                           


 

Březen

so          04.03.     = Velká cena města Pardubic v hodu břemenem a Zlatá struna Pardubic - Hvězda Pardubice

so          18.03.     = 1. kolo KP mladšího žactva - přespolní běh délka 1,2 km - AC Pardubice

                            = KP jednotlivců v přespolním běhu - AC Pardubice

so          25.03.     = Mistrovství ČR v chůzi na 35 km - Dudince

Duben

so          01.04.     = MČR v přespolním běhu dorostu, st. a ml. žactva - Jablonné nad Orlicí

so          15.04.     = MČR v půlmaratonu - Pardubice

                            = MČR v chůzi na 20 km - Olomouc

so          29.04.     = MČR na 10.000 m - Žilina 

so-ne 29.-30.04.   = Svitavské víceboje - Svitavy

ne          30.04.     = Svitavský steepl - Svitavy

Květen

so          06.05.     = 1. kolo KP družstev mládeže - Nové Město nad Metují

ne          07.05.     = 1. kolo KP družstev žactva - Chrudim

                            = Mistrovství ČR v maratonu - Praha

st          10.05.     = 2. kolo KP družstev mladšího žactva - ŠAK Pardubice

so          13.05.     = 1. kolo extraligy - ???

                            = 1. kolo 2. ligy družstev mužů a žen - ???

                            = Mistrovství ČR v běhu do vrchu - Hodkovice - Ještěd

st          17.05.      = 1. kolo KP družstev přípravky - přespolní běh cca 1km - AC Pardubice

pá-so    19.-20.05. = KP ve vícebojích mladšího a staršího žactva - Chrudim

út          23.05.     = Memoriál L. Daňka - Turnov

st          24.05.     = 2. kolo KP družstev - hravé, případně štafetové kolo - ŠAK Pardubice

so          27.05.     = 2. kolo extraligy - ???

                            = 2. kolo II. ligy družstev mužů a žen - ???

st          31.05.      = 3. kolo KP družstev mladšího žactva - štafetové kolo - Vysoké Mýto

Červen

pá-ne   02.-04.06   = Mistrovství ČR ve vícebojích - Přerov

ne          04.06.     = 2. kolo KP družstev žactva - Chrudim

po          05.06.     = Memoriál J. Odložila  - Praha

út          06.06.     = Pardubický atletický mítink - Hvězda Pardubice

                            = MS v horských bězích - Insbruck

st          07.06.     = 3. kolo KP družstev přípravky - Hvězda Pardubice

                           = Ústecké memoriály - Ústí nad Orlicí

so          10.06.     = 2. kolo KP družstev mládeže

ne          11.06.     = KP jednotlivců st. a ml. žactva - Ústí nad Orlicí

út          13.06.     = Kladno hází a Kladenské memoriály - Kladno

st          14.06.     = 4. kolo KP družstev mladšího žactva - Hvězda Pardubice

so          17.06.     = Brněnská laťka - Brno

so-ne   17.-18.06.  = Mistrovství ČR mládeže - Dukla Praha

ne          18.06.     = 3. kolo KP družstev žactva - Svitavy

st          21.06.     = náhradní termín pro KP družstev ml. žactva a přípravky - ???

so          24.06.    = 3. kolo II. ligy družstev mužů a žen - Hvězda Pardubice

ne          25.06.     = KP jednotlivců přípravky - Vysoké Mýto

út          27.06.     = Zlatá tretra - Ostrava

Červenec

so-ne   01.-02.07  = Mistrovství ČR do 22 let - Ostrava

út          11.07.     = VC Tábora - Tábor

čt-ne   13.-16.07.  = Mistrovství Evropy do 22 let - Espoo (Finsko)

so          15.07.     = VC Nového města nad Metují - Nové město nad Metují

út-so   25.-29.07.  = EYOF Evropský olympijský festival mládeže - Maribor (Slovinsko)

so-ne   29.-30.07. = Mistrovství ČR mužů a žen - Tábor

Srpen

so          05.08.     = VC Litomyšle - Litomyšl

ne          06.08.     = Mistrovství ČR v dlouhém horském běhu - Úpice

po-čt   07.-10.08.  = Mistrovství Evropy juniorů - Jeruzalém (Izrael)

so          19.08.     = 4. kolo II. ligy žen - ???

so-ne  19.-27.08.  = Mistrovství světa - Budapešť (Maďarsko)

so          26.08.     = 3. kolo KP družstev mládeže

ne          27.08.     = Dětský den s atletikou - Hvězda Pardubice

                            = Desítka Hvězdy Pardubice - Hvězda Pardubice

so          02.09.     = baráž o I. ligu - ???

ne          03.09.     = 4. kolo KP družstev žactva - Ústí nad Orlicí

                            = Mistrovství ČR družstev - Hodonín

so          09.09.     = Mistrovství Čech družstev juniorů - ???

                            = Mistrovství Čech družstev dorostu - ???

                            = Mistrovství Čech družstev žactva - ???

st          13.09.      = 5. kolo KP družstev mladšího žactva - Chrudim

so-ne   16.-17.09.  = Mistrovství ČR žactva - Břeclav

st          20.09.     =  4. kolo KP družstev přípravek - ŠAK Pardubice

so          23.09.     = Mistrovství ČR družstev juniorů - ???

                           = Mistrovství ČR družstev dorostu - ???

                           = Mezistátní utkání žactva - ???

                           = Finále KP družstev mladšího žactva - Svitavy

ne          24.09.     = Mistrovství ČR v silničním běhu - Běchovice

st          27.09.     = Veřejný závod ve sprinterském trojboji - Ústí nad Orlicí

so          30.09.     = Mistrovství ČR družstev žactva - ???

so-ne 30.09.-01.10. = Ústecký desetiboj - Ústí nad Orlicí

Říjen

ne          01.10.     = Finále KP družstev přípravek - Vysoké Mýto

so          07.10.     = Slatiňanská hodinovka - Slatiňany

Listopad

so          25.11.     = Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů žen a juniorů - Dříteč

Prosinec

so          02.12.     = Mikulášský běh - Hvězda Pardubice 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI