HVĚZDA PARDUBICE


                                   


 

Termínová listina 2022 - ke stažení ZDE 

 

Únor 

pá-ne    11.-13.2. = MČR ve vícebojích = Praha Stromovka        

so-ne    19.-20.2. = MČR mládeže v hale = Ostrava        

so-ne    26.-27.2. = MČR žactva v hale = Praha Stromovka        

ne        27.2. = Velká cena v hodu břemenem = Pardubice        

Březen

so-ne   5.-6.3. = MČR dospělých v hale = Ostrava        

so        26.3. = MČR v přespolním běhu žactvo a dorost = Slavkov

           březen = 1. kolo KP družstev mladšího žactva - přespolní běh = Litomyšl

Duben

so        2.4. = MČR chůze 20 km = Poděbrady         

so        9.4. = MČR půlmaraton = Pardubice         

so        23.4. = MČR 10 000 m Otrokovice            

so        23.4. = MČR chůze 35 km = Dudince         

Květen

so        7.5. = 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu = Nové Město n.Met.          

ne        8.5. = 1. kolo KP družstev staršího žactva = Chrudim         

ne        8.5. = Dětský den a Pardubická desítka = Hvězda Pardubice           

ne        8.5. = MČR maraton = Praha

st         11.5. = 2. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice na Hvězdě         

so        14.5. = 1. kolo 2. liga = Ústí nad Orlicí         

ne        15.5. = 1. kolo extraliga = Ostrava         

st         18.5. = 1. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice          

so        21.5. = MČR běh do vrchu = Velká Javorina         

so-ne   21.-22.5. = KP víceboje žactva a mladšího žactva = Chrudim                             

út         24.5. = Memoriál Ludvíka Daňka = Turnov         

st         25.5. = 3. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice         

ne        29.5. = 2. kolo 2. liga = Hvězda Pardubice         

út         31.5. = Zlatá tretra = Ostrava         

Červen

st         1.6. = 2. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice                         

pá-ne   3.-5.6. = MČR víceboje vše = Praha        

so        4.6. = 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu = Hvězda Pardubice        

ne        5.6. = 2. kolo KP družstev staršího žactva = Svitavy        

po        6.6. = Memoriál Josefa Odložila = Praha        

st         8.6. = 4. kolo KPdružstev mladšího žactva - štafetové kolo = Vysoké Mýto                               

so        11.6. = 3. kolo 2. liga = Nové Město n.Met.        

ne        12.6. = 2. kolo extraliga = Plzeň        

út         14.6. = Kladenské memoriály = Kladno             

út         14.6. = Pardubický atletický mítink = Hvězda Pardubice            

st         15.6. = 3. kolo KP družstev přípravky = ŠAK Pardubice na Hvězdě            

st         15.6. = Ústecké memoriály = Ústí nad Orlicí            

so-ne   18.-19.6. = MČR mládeže Ostrava            

ne        19.6. = 3. kolo KP družstev staršího žactva = Svitavy            

so        25.6. = KP jednotlivců staršího a mladšího žactva = Ústí nad Orlicí            

pá-so   24.-25.6. = MČR dospělí = Hodonín            

ne-pá   26.6.-1.7. = Univerziáda = Chengdu - odloženo na 2023

út-čt    28.-30.6. = LOD = Olomouc            

Červenec

pá-ne   1.-3.7. = ME do vrchu a traily = La Palma           

po-čt   4.-7.7. = ME dorost = Jeruzalém             

pá-ne   15.-24.7. = MS dospělí = Oregon            

so        16.7. = MU 19 = Maribor (SLO)                     

ne-so   24.-30.7. = EYOF = Banská Bystrica                 

so        30.7. = VC Tábora = Tábor   ZRUŠENO

Srpen

út-ne   1.-6.8. = MS junioři = Cali            

pá       5.8. = MU 22 = Györ (HUN)            

ne        6.8. = Zlín 2022 = Zlín    ZRUŠENO

so        7.8. = MČR dlouhý horský běh = Janské Lázně            

po-ne   15.-21.8. = ME dospělí = Mnichov           

so        20.8. = 4. kolo 2. liga = Litomyšl            

ne        21.8. = 3. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Hvězda Pardubice            

so-ne   27.-28.8. = MČR 22 = Brno            

Září

so        3.9. = baráž o extraligu = Hodonín                                                    

ne        4.9. = MČR družstev = Cheb            

ne        4.9. = 4. kolo KP družstev staršího žactva = Ústí nad Orlicí             

st         7.9. = 5. kolo KP družstev mladšího žactva = Chrudim            

so        10.9. = M Čech družstev dorostenců a dorostenek = Jablonec nad Nisou                

ne        10.9. = M Čech družstev juniorů a juniorek = Kolín                                                    

st         14.9. = 4. kolo KP družstev přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě       

so        17.9. = KP jednotlivců přípravek = Svitavy       

so-ne   17.-18.9. = MČR žactva = Jablonec nad Nisou          

so        24.9. = MČR družstev juniorů a juniorek = Mladá Boleslav                    

so        24.9. = Mezistátní utkání žáků = Znojmo             

ne        24.9. = MČR družstev dorostenců a dorostenek = Plzeň                                          

ne        25.9. = MČR silnice = Běchovice       

ne        25.9. = Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl       

Říjen

so        1.10. = MČR družstev žactva = Třinec                                                                  

ne        2.10. = Finále  KP družstev přípravky = Chrudim       

Listopad

so        26.11. = MČR v přespolním běhu juniorů a dorostu = Rumburk

Prosinec

so        3.12. = Mikulášský běh = Hvězda Pardubice

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI