HVĚZDA PARDUBICE


Zpět na výpis článků

SKVĚLÝ DĚTSKÝ DEN S ATLETIKOU SE OPĚT HLÁSÍ O SLOVO!

Publikováno 29.04.2022V neděli 8. května uspořádá Atletický oddíl HVĚZDA PARDUBICE již 6. ročník „Dětského dne s atletikou“ a opět je na co se těšit.

V areálu Městského atletického stadionu si děti budou moci tradičně vyzkoušet jednotlivé atletické disciplíny a budou i nové zábavné soutěže. Vyzkouší si střelbu na basketbalový koš, či svoji přesnou mušku při házení na cíl. Účastníky čeká zábavný program i soutěže od 9 do 14 hodin.

Ten, kdo se zúčastní dětského dne, si odnese mimo skvělého zážitku také diplom a pěkné dárky, jako ocenění za své sportovní výkony. Každý se v tento den stává vítězem J Pro děti jsou připravena pěkná trička, která jsme mohli pořídit díky společnostem JHV ENGINEERING s.r.o., TOP CENTRUM CZ s.r.o, BARTH Reklamka a.s. a Nadaci Lenky a Romana Šmidberských, všem tímto moc děkujeme za jejich podporu a přízeň.

V průběhu dne, proběhnou tři slosování o další dárky (11.10h, 12.30h, 14.00h). Po splnění jednotlivých sportovních stanovišť a vyplnění hrací karty, tak bude možné získat ještě další, hodnotnější ceny.

V rámci sportovního odpoledne proběhnou i dva běhy pro rodiče s dětmi, tj. běh na 400 metrů – jeden okruh na dráze Městského atletického stadionu (v 11.00 a ve 13 hodin). Co se týká běhů, tak v rámci Dětského dne proběhne i Lidový běh na 2.400 metrů (14.30h) a tradiční, již 52. ročník Desítky Hvězdy Pardubice, který se letos opět poběží na dráze, start v 15.00 hodin.

Programem vás bude celé odpoledne provázet skvělá moderátorka Klára Fenclová.

Ve spolupráci se společností AUTO DRYML Pardubice proběhnou testovací jízdy vozů ŠKODA, včetně modelu ENYAQ iV. Proběhne také soutěž o vůz ENYAQ iV na víkend a další ceny. Nepřijdou tedy zkrátka ani dospělí.

Akce proběhne pod záštitou senátorky Parlamentu České republiky Mgr. Miluše Horské a náměstka primátora města Pardubice Mgr. Jakuba Rychteckého.

Přijďte si to s námi užít, zúčastněte se této sportovně zábavné akce a získejte jednu z hlavních cen slosovatelné soutěže. Bližší informace k Dětskému dni najdete na www.atletika-pardubice.cz nebo na Facebooku Atletika Pardubice. 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI