HVĚZDA PARDUBICE

Zpět na výpis článků

HVĚZDA ZÁŘILA NA SILVESTROVSKÝCH BĚZÍCH.

Publikováno 02.01.2023

Konec roku oslavili běžci atletického oddílu Hvězda Pardubice jak jinak než na trati a dařilo se jim opravdu skvěle.

Již 65. ročník Silvestrovského běhu Jardy Štecla proběhl v Praze v Riegrových sadech. Na start se postavilo 62 mužů a 19 žen. Naprosto skvěle si vedl náš závodník Lukáš Gdula, který celý závod jasně vyhrál, když doběhl s 40 vteřinovým náskokem před dalším běžcem, jeho výsledný čas byl 10:46 min. Kompletní výsledky nejdete na behej.com.

Jeden ze Silvestrovských běhů proběhl i v Poděbradech, kde se představili hned dva naši běžci. Velmi pěkný výkon předvedl Filip Stránský, který běh juniorů na 5 kilometrů vyhrál v čase 16:22 min. Jen těsně za ním skončil druhý závodník Hvězdy Pardubice, Lukáš Havlík, jeho výsledný čas byl 16:32 min.

Silvestrovský běh se uskutečnil i v Kolíně. Zde se běžely tři kilometry a opravdu skvěle se dařilo Kateřině Machové v kategorii žen. Závodnice z Hvězdy Pardubice jasně zvítězila časem 11:36 min.

Věříme, že i v novém roce 2023 se bude všem našim běžcům takto skvěle dařit a budeme Vás moci informovat o jejich skvělých výsledcích.