HVĚZDA PARDUBICE


 

 

           


Během Dětského dne s atletikou 2018 dětem opět představíme jednotlivé atletické disciplíny, které si budou moci samozřejmě i vyzkoušet. Disciplíny, které je čekají: sprint, překážky, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí, hod diskem, kladivem, oštěpem (raketkou), opičí dráha, střelba na basketbalový koš, házení na cíl a spousta dalších disciplín.

 


Věříme, že děti si tento den opět skvěle užijí a podpoříme tak jejich sportovní vyžití. Naším záměrem je přivést více dětí ke sportu a rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Rádi bychom pro účastníky akce znovu zajistili i kulturní program, který by dokreslil atmosféru sportovního dne a v loňském roce byl velmi vydařený. Opět chceme pro děti přichystat i bohaté odměny za jejich snažení.

Akce se koná za podpory Nadace Lenky a Romana Šmiberských, kterým tímto velmi děkujeme za podporu


 


 

PRO MILOVNÍKY BĚHŮ:

10.00 h = „Lidový běh“ – trasa na okruhu 2,5 km

10.30 h = „Desítka Hvězdy Pardubice“ – silniční běh na 10 km, v rámci kterého se poběží i MISTROVSTVÍ ČR VETERÁNŮ 

13.00 h = „Běh pro rodiče s dětmi“ – 400 m na dráze Městského atletického stadionu

 

 

V roce 2017 proběhl první ročník této akce pro děti a mladé sportovce. Jeho hodnocení je velmi kladné, nejenže jsme jako pořadatelé tuto sportovní událost skvěle zvládli, ale především účast a zájem dětí o atletické sportovní vyžití byl nad naše nejpříznivější očekávání. Na městský atletický stadion přišlo na 700 dětí, které si sportovní den skvěle užili a vyzkoušeli si, co obnáší jednotlivé atletické disciplíny, k dispozici jim byl i skákací hrad, malování na obličej, balónky a spousta dalších atrakcí.

Důvodem, proč jsme se rozhodli zopakovat tuto skvělou akci, je úspěch, který jsme sklidili po prvním ročníku a následně počet dětí, které si přihlásily do našeho sportu.


 

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI