HVĚZDA PARDUBICE


                            

 

Termínová listina platná k 2. květnu 2021 - ke stažení ZDE

Termínová listina platná k 7. lednu 2021 - ke stažení ZDE

 

Březen

Ne      7. 3. = Velká cena v hodu břemenem = Hvězda Pardubice - Zrušeno (proběhne v příštím roce)

So       27. 3. = MČR přespolní běh dorostu staršího a mladšího žactva = Tábor - přeloženo na 11.4.

Duben

So       10. 4. = MČR půlmaraton = Pardubice

So       10. 4. = MČR v chůzi na 20 km = Olomouc

Ne       11. 4. = MČR přespolní běh dorostu staršího a mladšího žactva = Tábor

So       24. 4. = MČR 10000 m = Slovensko

St       28. 4. = Oddílové závody žactva = Pardubice - Zrušeno 

Květen

Ne       2. 5. = 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Hvězda Pardubice - Odloženo na 5.6.

Ne       2. 5. MČR maraton = Praha

So       8. 5. = Dětský den a Pardubická 10 = Hvězda Pardubice - Odloženo na 30.8.

Ne       9. 5. = 1. kolo KP družstev staršího žactva = Chrudim - Odloženo na 4.9.

St        12. 5. = 1. kolo KP družstev mladšího žactva = Vysoké Mýto - Odloženo na 23.6.

So-Ne  15. - 16. 5. = KP víceboje = Ústí nad Orlicí - Odloženo

Ne       16. 5. = Evropský pohár v chůzi - MČR v chůzi na 20 km = Poděbrady

St        19. 5. = 1. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice - Odloženo na 22.9.

St        19. 5. = Zlatá tretra = Ostrava

So        22. 5. = 1. kolo 2. ligy = Jičín - Odloženo na 21.8.

Ne        23. 5. = 1. kolo extraligy = Praha Juliska - Odloženo na 21.8.

Út        25. 5. = Memoriál Ludvíka Daňka = Turnov

St        26. 5. = 2. kolo KP družstev mladšího žactva = Chrudim - Odloženo na16.9.

Čt        27. 5. = Pardubický atletický mítink = Pardubice - Odloženo

So        29. 5. = KP jednotlivců mladšího a staršího žactva = Svitavy - Odloženo na 1.9.

Ne       30. 5. = 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Hvězda Pardubice          

Červen

Út        1. 6. = Oddílové závody = Pardubice        

St        2. 6. = 1. kolo KP družstev přípravky = ŠAK Pardubice (Hvězda Pardubice) - SPOLU NA STARTU         

Pá-Ne  4. - 6. 6. = MČR víceboje všech kategorií = Třebíč        

So        5. 6. = MČR do vrchu = Česká Třebová - Odloženo

So       5. 6. = 1. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Hvězda Pardubice         

So       5.6. = 10 000 m chůze pro 1 kolo extraligy a 2. ligy = Rumburk        

Ne       6. 6. = 1. kolo KP družstev staršího žactva = Ústí nad  Orlicí        

Po        7. 6. = Memoriál Josefa Odložila = Praha        

St        9. 6. = 1. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice        

So       12. 6. = 1. kolo 2. ligy = Ústí nad Orlicí        

Ne       13. 6. = 2. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Hvězda Pardubice        

Ne       13. 6. = Memoriál Josefa Sečkáře = Brno        

Út        15. 6. = Kladenské memoriály = Kladno        

St        16. 6. = 2. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice        

St        16. 6. = Ústecké memoriály = Ústí nad Orlicí        

So-Ne  19. - 20. 6. = MČR dorostu a juniorů = Kladno        

Ne       20. 6. = 2. kolo KP družstev staršího žactva = Svitavy        

Čt        24. 6. = 2. kolo KP družstev mladšího žactva =Vysoké Mýto        

So-Ne  26. - 27. 6. = MČR mužů a žen = Zlín        

Červenec

Ne        4. 7. = 2. kolo 2. liga = Čáslav        

So        3. 7. = ME do vrchu = Cinfaes

Ne        4. 7. = 1. kolo extraligy = Brno        

Čt-Ne  8. - 11. 7. = ME do 22 let = Tallin                 

Čt-Ne  15. - 18. 7. = ME juniorstva = Tallinn            

So        17. 7. = VC města = N. Město n. Met. - Odloženo

So        24. 7. = SP do vrchu U18 = Ambleside - Zrušeno 

             30. 7. - 8. 8. = OH = Tokio    

Srpen

So        14. 8. = MU dorostu = Brno        

So        14. 8. = Zlín 2021Zlín        

Ne       15. 8. = MČR dlouhý horský běh = Janské Lázně        

Ne       15. 8. = SP dlouhý horský běh = Janské Lázně        

Út-Ne  17. -22. 8. = MS juniorstva = Nairobi   

So        21. 8. = 3. kolo 2. liga = Jičín        

Ne        22. 8. = 2. kolo extraligy = Praha Juliska        

Ne       22. 8. = 3. kolo KP družstev dorostu a juniorů = Nové Město n./M        

St        25. 8. = Pardubický atletický mítink = Pardubice        

Čt-Ne  26. - 29. 8. = ME dorostu = Rieti - Zrušeno

So-Ne  28. - 29. 8. = MČR do 22 let = Plzeň        

Ne       29. 8. = 3. kolo KP družstev staršího žactva = Litomyšl        

Po       30. 8. = Dětský den s atletikou a Pardubická 10 (na dráze) = Hvězda Pardubice        

Září

St        1. 9. = KP jednotlivců staršího žactva = Ústí nad Orlicí        

St        1. 9. = KP jednotlivců mladšího žactva = Chrudim        

So        4. 9. = Baráž o extraligu a 1. ligu = Olomouc                    

So       4. 9. = 4. kolo KP družstev staršího žactva = Chrudim        

Ne       5. 9. = MČR družstev = Břeclav        

St        8. 9. = 3. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice        

So       11. 9. = M Čech juniorů, dorostu a žactva = Jun. Hvězda Pardubice        

Ne       12. 9. = KP jednotlivců přípravky = Vysoké Mýto        

St        15. 9. = 3. kolo KP družstev přípravky = ŠAK Pardubice        

St        16. 9. = 4. kolo KP družstev mladšího žactva = Chrudim        

So-Ne  18. - 19. 9. = MČR žactva = Mladá Boleslav        

Út        21. 9. = Oddílové závody = Hvězda Pardubice        

St        22. 9. = 4. kolo KP družstev přípravky = Hvězda Pardubice        

So        25. 9. = MČR družstev juniorů = Praha Slavia        

So        25. 9. = MU žactva = Znojmo  - Zrušeno

Ne        26. 9. = MČR družstev dorostu = Kolín        

Ne       26. 9. = Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl        

Ne       26. 9. = MČR 10 km = Běchovice        

Út        28. 9. = Mezikrajové utkání mladšího žactva        

Říjen

So        2. 10. = MČR družstev žactva = Ostrava

So        2. 10. = Finále KP družstev přípravky = Svitavy

Listopad

So        27. 11. = MČR přespolní běh dospělých a juniorstva = Valašské Meziříčí

So        4. 11. = Mikulášský běh = Hvězda Pardubice

Prosinec

So        11. 12. = Mezikrajové utkání starší žactvo = Praha

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI