HVĚZDA PARDUBICE


 

          


  Únor

4. 2. 2018, KP OPEN - Jablonec nad Nisou -  propozice

17. - 18. 2. 2018, Mistrovství ČR mužů a žen v hale = Praha - propozice

24. - 25. 2. 2018, Mistrovství ČR mládeže v hale = Ostrava - propozice

 Březen

3. - 4. 3. 2018, Mistrovství ČR žactva v hale = Ostrava - propozice

11. 3. 2018, VC PARDUBIC V HODU BŘEMENEM Hvězda Pardubice - propozice   VÝSLEDKY

24. 3. 2018, M ČR přespolák žactvo a dorost = Dolní Dobrouč  

31. 3. 2018, Svitavská desítka + KP silniční běh = Svitavy

31. 3. 2018, 1. kolo chůze 2. liga = Olomouc

 Duben

7. 4. 2018, M ČR chůze 20 km = Poděbrady   propozice   výsledky

11. 4. 2018, Jarní hodinovka - 6. závod ISCAREX poháru 2018 = Hvězda Pardubice - propozice   výsledky

14. 4. 2018, M ČR půlmaratón + KP = KPA Pardubice    - propozice     výsledky

14. 4. 2018, 2. kolo chůze 2. liga = Milovice    - propozice    výsledky                          

23.4. 2018, Okresní kolo Poháru rozhlasu mladší žactvo = Hvězda Pardubice    - propozice    výsledky

24.4. 2018, Okresní kolo Poháru rozhlasu starší žactvo = Hvězda Pardubice     - propozice    výsledky

26.4. 2018, Okresní kolo Štafetového poháru = Hvězda Pardubice     - propozice 

28. 4. 2018, Svitavský stýpl + KP dlouhé překážky = Svitavy     - propozice     výsledky

28. 4. 2018, M ČR 10 000 m muži, ženy a juniorstvo = Brno   - propozice     výsledky

 Květen

5. 5. 2018, 1. kolo KP družstev juniorů a dorost = Hvězda Pardubice - propozice   výsledky    

6. 5. 2018, 1. kolo KP družstev staršího žactva = Svitavy   

6. 5. 2018, M ČR maratón = Praha  

8. 5. 2018, DĚTSKÝ DEN S ATLETIKOU Hvězda Pardubice

8. 5. 2018, DESÍTKA HVĚZDY PARDUBICE Hvězda Pardubice - propozice     

8. 5. 2018, MISTROVSTVÍ ČR VETERÁNŮ v běhu na 10 km Hvězda Pardubice - propozice    

12. - 13. 5. 2018, KP jedn. víceboje mužů, žen, žactva a ml. žactva = Ústí nad Orlicí 

15. 5. 2018, Krajské kolo štafetového poháru = Hvězda Pardubice     

16. 5. 2018, 1. kolo KP družstev mladšího žactva = Hvězda Pardubice                 

19. 5. 2018, 1. kolo extraligy = Praha Juliska     

20. 5. 2018, 1. kolo 2. ligy = Litomyšl         

21. 5. 2018, Krajské kolo Poháru rozhlasu = Hvězda Pardubice                  

23. 5. 2018, 1. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice          

26. 5. 2018, 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu = Nové Město nad Metují          

26. 5. 2018, Kvalifikace na ME do vrchu = Zadov                         

27. 5. 2018, 2. kolo KP družstev staršího žactva = Svitavy         

27. 5. 2018, 3. kolo chůze 2. liga = Praha                                     

30. 5. 2018, 2. kolo KP družstev mladšího žactva = Chrudim             

Červen

1. - 3. 6. 2018, M ČR víceboje mládež = Kolín             

4. 6. 2018, Odložilův memoriál = Praha               

6. 6. 2018, 2. kolo KP družstev přípravky = ŠAK Pardubice na Hvězdě      

9. 6. 2018, 2. kolo 2. ligy = Hvězda Pardubice        

9. 6. 2018, Mezistátní utkání dorostu = Slovinsko     

10. 6. 2018, KP jednotlivců mladšího žactva = Svitavy       

10. 6. 2018, KP jednotlivců staršího žactva = Svitavy        

13. 6. 2018, 3. kolo KP družstev mladšího žactva = Ústí nad Orlicí                    

13. 6. 2018, Zlatá tretra = Ostrava       

16. 6. 2018, KP Open = Ústí nad Orlicí        

16. 6. 2018, Mezistátní utkání juniorů = Vyškov        

16. - 17. 6. 2018, Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích = Kladno       

17. 6. 2018, Mezikrajové utkání staršího žactva = Jihlava        

20. 6. 2018, 3. kolo KP družstev přípravek = Hvězda Pardubice                    

23. 6. 2018, M ČR veteránů na dráze = Rumburk            

23. - 24. 6. 2018, M ČR juniorů a dorostu = Praha               

24. 6. 2018, 3. kolo KP družstev staršího žactva = Litomyšl          

26. 6. 2018, PARDUBICKÝ ATLETICKÝ MÍTINK = Hvězda Pardubice         

30. 6. 2018, 3. kolo 2. ligy = Ústí nad Orlicí         

 Červenec

1. 7.  2018, ME v běhu do vrchu = Skopje         

1. 7.  2018, 2. kolo extraligy = Ostrava        

1. 7. 2018, Pardubická pětka na dráze - ISCAREX POHÁR = Pardubice        

5. - 8. 7. 2018, ME do 17 let = Györ         

8. 7. 2018, Mezistátní utkání do 22 let = Kraków        

10. - 15. 7. 2018, MS juniorů = Tampere        

14. 7. 2018, 4. kolo chůze 1. a 2. liga = Nové Město nad Metují        

18. 7. 2018, Velká cena Tábora = Tábor        

21.7. 2018, Velká cena Nového Města n.Metují = Nové Město nad Metují        

28. - 29. 7. 2018, M ČR dospělých = Kladno        

 Srpen

4. 8. 2018, M ČR běh do vrchu = Bělá p. Pradědem-Šerák         

4. 8. 2018, Kvalifikace na MS v běhu do vrchu = Bělá p. Pradědem-Šerák

7. - 12. 8. 2018, MS mužů a žen = Berlín         

18. 8. 2018, 3. kolo KP juniorů a dorostu = Jablonec nad Nisou        

26. 8. 2018, 4. kolo 2. ligy = Čáslav                    

26. 8. 2018, M ČR družstev = Uherské Hradiště                   

 Září

1. - 2. 9. 2018, M ČR do 22 let = Ostrava                    

4. - 16. 9. 2018, MS veteránů = Málaga         

5. 9. 2018, 4. kolo KP družstev mladšího žactva = ŠAK Pardubice na Hvězdě             

8. - 9. 9. 2018, IAAF Kontinentální pohár = Ostrava      

9. 9. 2018, 4. kolo KP staršího žactva = Hvězda Pardubice        

11. 9. 2018, Veřejné závody = Pardubice        

12. 9. 2018, 4. kolo KPD přípravek = ŠAK Pardubice na Hvězdě        

15. 9. 2018, Finále KP družstev mladšího žactva = Litomyšl         

15. 9. 2018, Mistrovství Čech družstev juniorů = Hradec Králové          

15. 9. 2018, Mistrovství Čech družstev dorostu = Jablonec nad Nisou         

15. 9. 2018, Mistrovství Čech družstev žactva = Třebíč             

16. 9. 2018, MS v běhu do vrchu = Andorra        

16. 9. 2018, KP přípravky jednotlivců = Chrudim       

16. 9. 2018, Baráž o postup do extraligy a 1. ligy = Ústí nad Labem       

17. 9. 2018, Okresní kolo Středoškolského poháru = Hvězda Pardubice         

18. 9. 2018, Veřejné závody = Pardubice        

22. - 23. 9. 2018, M ČR žactva = Jablonec nad Nisou        

23. 9. 2018, Finále KP družstev přípravek = Svitavy    

25. 9. 2018, Krajské kolo Středoškolského poháru = Hvězda Pardubice          

25. 9. 2018, Veřejné závody = Pardubice        

28. 9. 2018, M ČR družstev juniorů = Praha - Eden         

28. 9. 2018, M ČR družstev dorostu = Opava         

29. 9. 2018, Mezistátní utkání žactva = Györ (HUN)   

30. 9. 2018, M ČR silnice = Běchovice         

Říjen

1. 10. 2018, Oddílové závody žactva = Pardubice       

4. 10. 2018, Oddílové závody žactva = Pardubice       

6. 10. 2018, M ČR družstev žactva = Olomouc        

10. 10. 2018, Pardubická desítka na dráze - KP 10.000 m = Pardubice      

11. 10. 2018, Oddílové závody žactva = Pardubice      

Prosinec

1. 12. 2018, Mikulášský běh = Pardubice    

NAŠI SPONZOŘI A PARTNEŘI